ایستگاه هشت - اخبار علمی فرهنگی هنری سیاسی موسیقی آهنگ،دانلود آهنگ،دائش،فیلم دائش،دانلود فیلم،فیلم خبری،گزارش خبری،دانلود جدید،دانلود،خبر داغ،عکس دختر،عکس ناز،عکس بچه،پیام تبریک،خبر اقتصادی،نرخ دلار،قیمت طلا

حبیب کاوش: «بانی فیلم»،جسور، نترس گستاخ

حبیب کاوش: «بانی فیلم»،جسور، نترس گستاخ

دسته بندی : مهرنیوز تاریخ : پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷

به نظر من جسور بود، نترس بود، گستاخ بود… داوودی را می گویم، بانی فیلم.
وقتی من و اهالی سینما جسته و گریخته می شنیدیم که قرار است یک روزنامه مختص سینما منتشر شود اول که باور نکردیم بعد که اصرار شد که موضوع جدی است و حتی گفته شد که از فلان روز شماره های آزمایشی آن منتشر خواهد شد، اکثر ما فقط لبخندی زدیم و از کنار موضوع گذشتیم تصورمان هم این بود مگر سینمای ایران چقدر خبر دارد که نیاز به انتشار روزانه آن باشد.
اما عرض کردم بانی فیلمیان جسور بودن، نترس بودن، گستاخ بودن مثل بعضی کارگردانان خاص مثلا تارانتینو یکهو شگفتی ساز شدن!
منتشر کردن و روزانه هم خبر تولید کردن و…بدانگونه که شما دفتر و دستکی سینمایی، مربوط به سینما و چه دولتی و چه غیردولتی را پیدا نمی کردید، هنوز هم پیدا نمی کنید که صبح را با بانی فیلم آغاز نکرده باشد. می شود گفت بانی فیلم به شکلی به جامعه سینمایی پویایی، تازگی و حتی به روز بودن تزریق کرد.
در مورد بانی فیلم حرف بسیار می توان گفت چون جای حرف دارد اما من شخصا دوست تر داشتم که بانی فیلم چالشی تر می بود! سینمای ایران پر از سوال های بی جواب است.البته…البته می دانم و می دانید که چالشی بودن هزینه ها دارد اما اگر چالشی تر بود بیشتر روزنامه بود.
علی یارشان

نوشته حبیب کاوش: «بانی فیلم»،جسور، نترس گستاخ اولین بار در بانی فیلم پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.