ایستگاه هشت - اخبار علمی فرهنگی هنری سیاسی موسیقی آهنگ،دانلود آهنگ،دائش،فیلم دائش،دانلود فیلم،فیلم خبری،گزارش خبری،دانلود جدید،دانلود،خبر داغ،عکس دختر،عکس ناز،عکس بچه،پیام تبریک،خبر اقتصادی،نرخ دلار،قیمت طلا

دو میلیاردی شدن «خجالت نکش» با شعار احمدی نژادی!

دو میلیاردی شدن «خجالت نکش» با شعار احمدی نژادی!

دسته بندی : مهرنیوز تاریخ : چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷

بانی فیلم– گروه سینمای ایران- امین اعتمادی مجد: با ورود به هفته دوم اکران ماه رمضان به جز یکی- دو فیلم، در فروش سایر فیلم ها تغییر خاصی به وجود نیامده تا عملاً طرح نیم بهای قبل از افطار و افطار تا سحر سینماها با شکست مواجه شود. هر چند افت فروش فیلم ها به مسائلی مانند عبور فیلم های اول نوروز از سقف ۱۰ هفته نمایش، ادامه وضعیت نابسامان اقتصاد کشور و کم فروغ بودن فیلم های جدید نیز می توان ربط داد. با مقایسه آماری فیلم ها نسبت به هفته قبل، «خجالت نکش» تنها فیلم جدول محسوب می شود که افزایش فروش نسبی داشته و همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد. «آنسوی ابرها» هم اگرچه این روزها فروش چندان بالایی ندارد اما نسبت به هفته قبل افت فروش کمتری داشته است.
از امروز نیز بنا به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش، اکران فیلم های اول نوروز به پایان می رسد. با اتمام نمایش این فیلم ها و با توجه به تعطیلی رسمی هفته آینده، تا دو هفته دیگر فیلمی اکران نخواهد شد و برخی از سالن ها هم به فیلم های جدید اختصاص خواهند یافت.
در جدول فروش هفتگی هم اکنون فیلم سینمایی «تگزاس» با در اختیار داشتن تعداد قابل توجه ۱۲۸ سینما در سطح کشور، در صدر قرار دارد. پس از ساخته جدید مسعود اطیابی، «خجالت نکش» با استقبال خوب مخاطبانش توانسته حالا به رتبه دوم جدول فروش هفتگی برسد.
اولین ساخته رضا مقصودی در تهران ۳۴ سینما دارد و سه سالن نیز نسبت به هفته قبل به تعداد سینماهای شهرستانش افزوده شده است.
مجموع فروش این فیلم پس از ۲۷ روز نمایش به یک میلیارد و ۸۱۳ میلیون تومان رسیده. با توجه به روندی که «خجالت نکش» این روزها در گیشه دارد فروش این فیلم ظرف یکی- دو روز آتی به طور قطع از مرز دو میلیارد هم عبور خواهد کرد.
«چهار راه استانبول» با وجود اضافه شدن چند سینما به تعداد سالن هایش نمایش دهنده اش باز هم نسبت به هفته قبل با افت فروش مواجه شد. فروش کل این فیلم با ۶۳ سینما در سطح کشور مبلغی حدود یک میلیارد و ۹۶۳ میلیون تومان است.
«عصبانی نیستم» در مقایسه با «چهار راه استانبول» گیشه به مراتب پایین تری داشت به طوری که نسبت به هفته سوم اکرانش حدود ۱۴۵ میلیون تومان کمتر فروخت. این فیلم در تهران ۲۶ سینما دارد و به طور همزمان در ۳۲ سینمای شهرهای مختلف در حال نمایش است. مجموع گیشه «عصبانی نیستم» به گفته پخش کننده اش دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.
«لاتاری» نسبت به سایر فیلم های اکران اول نوروز همچنان از تعداد سینماهای بیشتری برخوردار است. البته به جز ساخته مهدویان، این امتیاز در حال حاضر برای «فیلشاه» حوزه هنری هم وجود دارد. این انیمیشن نیز پس از ۷۶ روز نمایش با ۷۴ سینما در سطح کشور به نمایش خود ادامه می دهد.
«لاتاری» در تهران ۲۱ و در شهرستان ها ۳۹ سینما دارد و فروش کل آن نیز به مبلغی حدود ۱۴ میلیارد و ۶۴۱ میلیون تومان رسیده است.
«مصادره» در رتبه ششم جدول فروش هفتگی قرار دارد. این فیلم در تهران ۱۲ سالن دارد و به جز سینماهای پایتخت به طور همزمان در ۲۴ سینمای شهرهای مختلف در حال نمایش است. اولین ساخته مهران احمدی در مجموع تهران و شهرستان ها مبلغی حدود ۱۵ میلیارد و ۵۹۴ میلیون تومان فروش داشته است.
«فیلشاه» در تهران ۲۳ سینما دارد و در حال حاضر روزانه به طور میانگین زیر پنج میلیون تومان می فروشد. این انیمیشن در شهرستان ها نیز ۵۱ سینما دارد. میزان فروش کل ساخته هادی محمدیان پس از ۷۶ روز اکران حدود هفت میلیارد و ۳۳۸ میلیون تومان است.
«به وقت شام» هم در تهران و هم در شهرستان ها چهار سینمای خود را از دست داده و این روزها نیز فروش چندان بالایی ندارد. ساخته ابراهیم حاتمی کیا در حال حاضر در سطح کشور ۲۸ سینما دارد و به گفته پخش کننده اش در مجموع تهران و شهرستان ها ۱۲ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان فروخته است.
«خوک» برخلاف هفته سوم اکرانش در هفته چهارم مقدار جزئی افت فروش داشت. در هفته ای که گذشت تعداد سینماهای این فیلم تغییر چندانی نداشت؛ اگر چه با پایان اکران برخی فیلم ها از امروز، احتمالاً چند سالن به تعداد سینماهای نمایش دهنده فیلم جدید مانی حقیقی اضافه خواهد شد.
«خوک» تاکنون در مجموع ۷۶۱ میلیون تومان فروش داشته است.
«لونه زنبور» پرفروش روزهای آغازین سال حالا به رتبه های پایین جدول فروش هفتگی رسیده است. این فیلم در تهران ۱۴ و در شهرستان ها ۱۸ سینما دارد. فروش ساخته برزو نیک نژاد پس از ۷۶ روز اکران ۹ میلیاردی شد.
«آنسوی ابرها» در مجموع ۱۲ سینما در شهرهای مختلف دارد و به مانند هفته های قبل از گیشه چندان بالایی برخوردار نیست. فروش کل ساخته مجید مجیدی به مبلغی حدود ۱۵۴ میلیون تومان رسیده است.
«جشن دلتنگی» در پایتخت با ۱۱ سینما فروش خود را به مبلغی حدود ۹۰ میلیون تومان رسانده است. فروش شهرستان این فیلم نیز با ۱۰ سالن حدود ۵۵ میلیون تومان است. ساخته پوریا آذربایجانی نیز شکست بدی در گیشه داشت و با توجه به از دست دادن سینمای سرگروهش بعید است در روزهای پیش رو اتفاق خاصی در گیشه اش رخ دهد.
«ناخواسته» تازه به نمایش درآمده تاکنون به هیچ وجه در حد انتظار ظاهر نشده است. این فیلم که پس از گذشت پنج سال از زمان تولیدش به نمایش درآمده، در حال حاضر در تهران ۱۹ سینما در اختیار دارد و به تازگی نیز در سینماهای شهرهای آبادان، شوشتر و مشهد (۴ سالن) اکران شده است. فروش کل ساخته برزو نیک نژاد به گفته پخش کننده اش تا اینجای کار حدود ۳۰ میلیون تومان است.
«ناخواسته» در گروه زندگی روی پرده رفته است. سرگروهی که پیش از این در اختیار «جشن دلتنگی» قرار داشت.

نوشته دو میلیاردی شدن «خجالت نکش» با شعار احمدی نژادی! اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.